dddd OSP GORZÓW-SIEDLICE
Orkiestra Dęta

Orkiestra Siedlice
 
Orkiestra Siedlice działa przy Ochotniczej Straży Pożarnej Gorzów-Siedlice od 1960 r. Naszą siedzibą jest Dom Strażaka w Gorzowie Wielkopolskim.
Orkiestra Siedlice to orkiestra strażacka, dęta, marszowa i koncertowa. W repertuarze mamy muzykę marszową, klasyczną, kościelną oraz rozrywkową. Zapewniamy oprawę muzyczną uroczystości kościelnych, lokalnych i państwowych. Prowadzimy przemarsze i koncertujemy zarówno w  przestrzeni otwartej jak i zamkniętej, zapewniając słuchaczom chwile radości.
Orkiestra wspiera rozwój talentów - uczymy grać przyszłych orkiestrantów i zapewniamy im instrumenty. Wspomagamy przedsięwzięcia o charakterze filantropijnym i angażujemy się w życie społeczności lokalnej.
Orkiestra Siedlice za swoją działalność została uhonorowana przez Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego odznaką "Zasłużony dla kultury polskiej".
 
Zostań naszym Patronem
 

Wesprzyj nas wpłacając darowiznę z dopiskiem “Orkiestra Siedlice” na rachunek:
06 8363 0004 0000 0693 2000 0001
w Gospodarczym Banku Spółdzielczym w Gorzowie Wlkp.

Możesz również wesprzeć nas poprzez patronite.pl.

Polub nas na Facebooku. Przeglądaj nasze zdjęcia na Instagramie. Oglądaj filmy z nami na YouTube.
 
Dołącz do nas
 

Jeżeli grasz na instrumencie dętym, perkusyjnym, gitarze elektrycznej lub basowej zostań członkiem naszej orkiestry - próby odbywają się w poniedziałki i czwartki od 18.00 do 20.00, w Domu Strażaka przy ul. Strażackiej 36 w Gorzowie Wlkp. Dojazd autobusem 103 i 134 - przystanek Dom Strażaka.

Nie umiesz grać? Zapraszamy na bezpłatne zajęcia. W zajęciach ogniska muzycznego mogą brać udział dzieci młodzież i dorośli. OSP Siedlice nieodpłatnie udostępnia podopiecznym instrumenty do nauki gry. Przyjdź na próbę orkiestry i zapisz się do ogniska muzycznego.

 
Kontakt e-mail
 

osp.siedlice@wp.pl
orkiestra.siedlice@wp.pl

 

Aktualności

2022-05-03 Warsztaty Perkusyjne Park GórczyńskiDziś wyjątkowo po koncercie. Regularnie co środę, w Domu Strażaka, ul. Strażacka 36 w Gorzowie Wlkp. Zapraszamy!!!

 

Fotorelacja na Facebooku i Instagramie. Oglądaj filmy z naszych występów na YouTube.